درباره شرکت کیا پارس‌ لایه

طراح، تولیدکننده ،تامین کننده و مجری محصولات ژئوسینتتیک

درباره ما : شرکت صنعتی کیا پارس‌ لایه، طراح، تولیدکننده، تامین کننده و مجری محصولات ژئوسینتتیک، فعالیت خود را از سال ۱۳۷۶ با تولید ژئوتکستایل نبافته آغاز نمود و هم اکنون با همت متخصصین خود که آشنا به علم روز دنیا و بیش از ۲۵ سال تجربه در زمینه ژئوسینتتیک می‌باشند، توانسته محصولاتی از قبیل ژئوتکستایل بافته، لحاف بتنی و ژئوتکستایل مسلح (کامپوزیت)، ژئوتکستایل نبافته را به تولیدات خود اضافه و اجرای آن‌ها را در پروژه‌های عمرانی کشور با موفقیت به انجام برساند.

همچنین این شرکت به عنوان نماینده انحصاری فروش محصولات شرکت یکتا ورق پلیمر امید یزد (تولیدکننده محصولات ژئوممبرین pvc، ژئوممبرین hdpe ,lldpe ,vldpe و ژئوممبرین کامپوزیت) فعالیت دارد.

با توجه به خط مشی شرکت کیا پارس‌ لایه که همانا ارتقاء کیفیت تولید همگام با استانداردهای روز دنیا می‌باشد، توانسته‌ایم محصولات تولیدی را به کشورهای همسایه و حتی به برخی از کشورهای اروپایی با اخذ تاییدیه‌های کیفی صادر نماییم.

اجرای محصولات ژئوسینتتیک

درباره ما:

با بهره‌‌گیری از پرسنل مجرب و حرفه‌ای جهت اجرای عایق‌بندی تونل‌ها، سدها، گود‌های ساختمانی و بام سبز تا کنون توانسته است در بسیاری از پروژه‌های عمرانی کشور با موفقیت انجام وظیفه نماید.

جهت مشترک شدن و اطلاع از آخرین اخبار علم و صنعت ایمیل خود را برای ما ارسال کنید

    جلسات با ادارات دولتی

    جلسه توجیهی با اداره راه آهن

    جلسات با ادارات دولتی

    چارت سازمانی و اعضا

    چارت سازمانی